29 Haziran 2016 Çarşamba

Güzel Oyuncu Anne Hathaway ve En İyi 5 Filmi


 Oscar ödüllü güzel oyuncu Anne Hathaway şu zamana dek birbirinden güzel pek çok yapıma adını yazdırdı. Sayısız ödüller aldı ya da iyi niyet elçisi seçildi fakat hep gündemde kalmayı hak etti. Şimdi onun filmleri arasındaki En'lerden bahsedelim :)


5)Şeytan Marka Giyer (2006)


  New York'ta mütevazi bi yaşam süren Andrea Sachs büyük bir moda oteritesi olan Miranda Priestly'nin ikinci asistanı olarak göreve alınır. Andrea aslında gazetecilikten mezundur ve hayali iyi bir gazeteci olmaktır. Fakat mücadeleci ruhu sayesinde bu zor asistanlık görevinin de üstesinden gelmeye çalışacaktır.Ancak her şeyin bi bedeli vardır. Acaba Andrea bu şatafatlı dünyanın kapılarını aralarken sevdiklerini de yanında tutmayı başarabilecek midir?

4) Les Miserables (2012)


  Victor Hugo'nun aynı adlı romanından çevrilmiş bir müzikal tarzı filmdir. Pek çok yetenekli oyuncu bu müzikal tarzındaki film için bir araya geldi. Hugh Jackman, Russell Crowe, Eddie Redmayne... Bu müzikaldeki üstün performansı Hathaway'a Oscar'ı kazandırmıştır.

3)Love & Other Drugs (2010)


  Özgür ruhlu güzel bir kadın olan Maggie ile çok çekici jamie karşılaşınca ne olur? Jamie çok ünlü bir ilaç firmasının pazarlama görevlisidir. Kadınlar üzerindeki etkisini ilaçları pazarlama aracı olarak da kullanan bir tiptir. Maggie ise naif, ince ruhlu ve güzel bir bayandır. İkisinin yakınlaşmasından ise muazzam bir aşk hikayesi çıkacaktır...

2) One Day (2011)


  Anne ve Dexter aslında birbirine çok zıt iki karakterdir. Emma işçi sınıfı bir ailenin özgür ruhlu kız, Dexter ise zengin bir ailenin oğludur. Çapkın, baba parası yiyen ve umursamaz bir tiptir. Bu ikili mezuniyet partisinde tanışacaklar ve her yıl 15 Temmuz'da senede bir kez görüşüp destansı bir aşk hikayesini seyirciyle buluşturacaklar... Daha ne desem spoiler olur bu sebeple sadece izleyin :) Pişman olmayacaksınız :)

1) İnterstellar(2014)


  Şimdi geldik en iyisine... Film her kaynağın yok edicisi olan insanoğlunun dünyaya verdiği bu zararla yüzleşmesini mükemmel bi şekilde işlemiş. Bir mühendis ve iki çocuk babası olan Cooper'ın tek amacı çocuklarına iyi bir gelecek sunabilmektir. Fakat gezegenimiz Dünya'da işler pek yolunda gitmez ve Cooper bir seçim  yapmak zorunda kalacaktır...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder